svátek slaví Květa, blahopřejeme.

Nabízím Vám nebo Vaší firmě vybudování kvalitní webové prezentace, od nejjednodušších statických stránek až po pokročilé interaktivní aplikace, jako je například elektronický obchod.

Jednoduché statické stránky

Většinou se jedná o osobní prezentace nebo o prezentace malých firem. Klient dodává veškeré podklady pro zpracování, tozn. fotografie a hotové texty, volitelně i grafický návrh. Maximální rozsah prezentace je 5 stránek. K jejich hostování (publikování na internetu) stačí pouze webový server. Tento typ stránek vytvářím zdarma.

Složitější statické stránky

Jedná se o rozsáhlejší prezentace, čítající max. 10 stránek. Jejich součástí mohou být jednodušší interaktivní prvky, zpravidla formuláře. Jejich zpracování zajišťuje PHP interpret, obsah je poslán elektronickou poštou na danou adresu. Klient dodává veškeré materiály, včetně textu. K hostování takových stránek již je zapotřebí webový server s podporou jazyka PHP. Na přání Vám mohu takový webhosting zprostředkovat (nejčastěji freehosting). I tento typ stránek vytvářím zdarma.

Dynamické stránky

Jsou určeny pro náročnější zákazníky. Jejich výhoda spočívá v možnosti kdykoliv editovat jejich obsah, pomocí jednoduchého webového rozhraní. Vaše prezentace tak bude vždy aktuální. Rozsáhlost stránek je invididuální, odvíjí se od potřeb klienta. Mohou obsahovat různé interaktivní prvky, napr. formuláře, ankety, knihu návštěv, mechanismy potřebné k identifikaci návštěvníku (registrace uživatelů, přihlašování), elektronický katalog produktů, apod. Na přání mohu registrovat doménu druhého rádu dle Vašeho výběru a následně zařídit webhosting. Pro bližší informace mě, prosím, kontaktujte.

Programování webových aplikací

Na základě Vašich požadavků Vám vytvořím aplikaci v jazyce PHP, včetně podpory pro Vámi používaný typ relační databáze. Pro bližší informace mě, prosím, kontaktujte.